ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Web Fofrem - Webové stránky rychle a levně - Vytvoření e-shopu

Při vytváření e-shopu se snažíme s klientem vždy sejít a probrat mnoho specifik, které mohou ovlivňovat výběr platformy na které e-shop poběží, využíváme různé nadstavby pro redakční systémy, oblíbený PrestaShop který je zdarma nebo placené platformy jako je Fastcentrik nebo Shoptet. U e-shopu je to ještě složitější než u webových stránek, můžete si ho vytvořit sami, ale narazíte na mnoho nastavení, které než nastudujete a správně nastavíte, uplyne mnoho času, který můžete věnovat podnikání, kterému rozumíte. Vytvoření a nastavení e-shopu nechte na nás a za pár dní můžete mít e-shop jehož struktura a nastavení bude dle SEO pravidel.


Propojení na srovnávače

E-shop může být propojen na srovnávače Zbozi.cz, Heureka.cz atd … kdy se v pravidelných intervalech automaticky generuje aktuální XML soubor který je odeslán do srovnávače. V tomto souboru jsou potřebné informace, jako je cena, popis nebo fotka vašeho produktu.

    
Propojení na účetnictví

Ideální je propojit e-shop s Vaším účetním systémem (Pohoda, Money atd …) aby se do něj každá objednávka rovnou propsala, ušetříte spoustu času při přepisování objednávek. V případě že žádný účetní program nepoužíváte, můžeme nastavit e-shop aby generoval faktury sám.

Propojení na dopravce

Další důležité propojení e-shopu je napojení na různé dopravce například DPD, Zásilkovna, Česká Pošta a další, kdy nebudete muset každou zásilku přepisovat, ale automaticky se zásilky přenesou do klientského rozhraní dopravce, kde si jen vytisknete štítky na balíky a vyčkáte příjezdu kurýra, který balík vyzvedne. Dopravy na e-shopu je nutné nastavit v závislosti na hmotnosti a rozměrech zboží dalších parametrech.

Platební metody

Na každém e-shop můžeme nastavit různé platební metody od základních jako je osobní odběr nebo dobírka, až po složitější jako je PayPal nebo platební brány GoPay nebo ComGate.

Exporty produktů a dat

Pro správu produktů a cen na e-shopu můžete používat různé exporty a importy dat Excel, XML, XML feedy atd…

Statistiky

Na každém e-shopu aktivujeme a nastavíme mnoho nástrojů. Pomocí těchto nástrojů můžete sledovat úspěšnost Vašeho e-shopu. Google Analytics, Webmaster Seznam, Google Search Console.

PPC kampaně

Při rozjezdu e-shopu můžeme nastavit cílenou PPC kampaň pro konkrétní produkt nebo skupinu produktů, kdy zaplatíte jen za uskutečněné prokliky na Váš e-shop. Dle konverzí snadno stanovíte, jestli se Vám inzerce vyplatí nebo ne.

Sociální sítě

Další možná propojení jsou se sociálními sítěmi Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Youtube, LinkedIn. Toto propojení slouží jako přirozený zdroj návštěvnosti Vašeho e-shopu. Na těchto sítích můžete snadno publikovat růžné slevové akce a podobně.

Newslettery a hromadné e-maily

Zákazníkům, kteří uskutečnili nákup na Vašem e-shopu, můžete později rozesílat různé novinky a slevy, jeto ideální nástroj jak zvýšit návštěvnost a prodej na Vašem e-shopu.

Napojení na TecDoc a dodavatele

Existuje mnoho rozšíření a napojení pro každý e-shop , každý obor podnikání má svá specifika.
Například prodej autodílů kdy je potřeba propojit e-shop s mnoha dodavateli, napojit eshop na TecDoc aby se díly dali dohledat dle značky vozu, roku výroby a motorizace.                

S každým klientem se snažíme sejít osobně naživo nebo online, probereme vaše podnikání a proces tvorby webu. Sdělíte nám, které informace jsou pro Vás důležité, jaké máte přednosti před konkurencí a vše co by na webu nemělo chybět. Domluvíme grafiku, loga, barvy, fotky, fonty atd... Po té připravíme náhled webu a po jeho odsouhlasení naplníme web texty. Při rozjezdu stránek Vám můžeme pomoci různými PPC a Remarketingovými kampaněmi pro okamžité zobrazování ve vyhledávačích. více...

Na internetu naleznete služby, kde si stránky můžete vytvořit sami do 10 minut, ale až po té zjistíte co všechno musíte znát pro jeho vytvoření, to vše uděláme za vás!
Kvalita webu závisí na mnoha drobných faktorech z kterých se skládá celkové hodnocení webu na základě tohoto hodnocení se web zobrazuje na určité pozici ve vyhledávačích, čím pečlivěji je web vytvořen tím má větší šanci se zobrazovat na předních pozicích vyhledávačů. více...

Potřebujete webové stránky nejlépe hned? Ani to pro nás nebude problém, v ideálním případě můžete mít stránky do druhého dne, běžně jsme schopni spustit webové stránky do tří dnů. Stačí vyplnit náš formulář a na jeho základě Vám navrhneme moderní přehledný a responzivní web který bude optimalizovaný pro zobrazování na všech zařízení mobil, tablet, PC se všemi SEO pravidly pro ideální indexaci do vyhledávačů jako například Google a Seznam.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT. VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ JEŠTĚ DNES!

info@web-fofrem.cz | tel.: 603 497 253