ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Web Fofrem - Webové stránky rychle a levně - Osobní přístup

S každým klientem se snažíme sejít osobně naživo nebo online, probereme vaše podnikání a proces tvorby webu. Sdělíte nám, které informace jsou pro Vás důležité, jaké máte přednosti před konkurencí a vše co by na webu nemělo chybět. Domluvíme grafiku, loga, barvy, fotky, fonty, klíčová slova atd... po té připravíme náhled webu a po jeho odsouhlasení naplníme web texty. Při rozjezdu stránek Vám můžeme pomoci různými PPC a Remarketingovými kampaněmi pro okamžité dobré zobrazování ve vyhledávačích Google a Seznam.

Když se domluvíme můžeme se o Váš web i nadále starat aktualizovat, doplňovat novinky a fotky, web můžeme také provázat se všemi sociálními sítěmi. Našimi klienty jsou například restaurace, kterým pravidelně vkládáme na webové stránky denní menu nebo mají stránky propojeny s portály jako je Dáme jídlo a podobně.

V případě že se v budoucnu o web chcete starat sami, zaškolíme a naučíte Vás jak pracovat s webem, měnit si texty a fotky, vkládat na web nové články.

S každým klientem se snažíme sejít osobně naživo nebo online, probereme vaše podnikání a proces tvorby webu. Sdělíte nám, které informace jsou pro Vás důležité, jaké máte přednosti před konkurencí a vše co by na webu nemělo chybět. Domluvíme grafiku, loga, barvy, fotky, fonty atd... Po té připravíme náhled webu a po jeho odsouhlasení naplníme web texty. Při rozjezdu stránek Vám můžeme pomoci různými PPC a Remarketingovými kampaněmi pro okamžité zobrazování ve vyhledávačích. více...

Na internetu naleznete služby, kde si stránky můžete vytvořit sami do 10 minut, ale až po té zjistíte co všechno musíte znát pro jeho vytvoření, to vše uděláme za vás!
Kvalita webu závisí na mnoha drobných faktorech z kterých se skládá celkové hodnocení webu na základě tohoto hodnocení se web zobrazuje na určité pozici ve vyhledávačích, čím pečlivěji je web vytvořen tím má větší šanci se zobrazovat na předních pozicích vyhledávačů. více...

Potřebujete webové stránky nejlépe hned? Ani to pro nás nebude problém, v ideálním případě můžete mít stránky do druhého dne, běžně jsme schopni spustit webové stránky do tří dnů. Stačí vyplnit náš formulář a na jeho základě Vám navrhneme moderní přehledný a responzivní web který bude optimalizovaný pro zobrazování na všech zařízení mobil, tablet, PC se všemi SEO pravidly pro ideální indexaci do vyhledávačů jako například Google a Seznam.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT. VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ JEŠTĚ DNES!

info@web-fofrem.cz | tel.: 603 497 253